piątek, 4 października 2013

Stanowisko Oddziału Bielskiego KDNu

Stanowisko Oddziału Bielskiego KDNu dotyczące ingerencji władz RN i MW w czasie ostatniego Zjazdu.

Ruch Narodowy przechodzi ciężki okres. Nie jest to tylko spowodowane wyciekami rozmów Przemysława Holochera, ale także wewnętrznymi sporami organizacji wchodzących w tzw. Ruch Narodowy. Pomysł powstania organizacji „Kobiety dla Narodu” pojawił się spontanicznie i miał w zamyśle reprezentować wszystkie kobiety, które nie utożsamiają się z powszechnym głosem współczesnych feministek. W swoim działaniu chciałyśmy się kierować wartościami, które można zawrzeć w trzech słowach: Bóg, Honor i Ojczyzna. Mimo, iż organizacja działa od niedawna, miałyśmy na koncie kilka ciekawych akcji, a w głowach mnóstwo pomysłów na kolejne. Bielski Oddział KDNu powstał niecałe 5 miesięcy temu i od tamtej pory ciągle się rozwijał. Niestety spekulacje medialne mówiące o tym, iż organizacja KDN jest „przybudówką” Ruchu Narodowego okazały się być prawdą. Sytuacja, która miała miejsce dwa tygodnie temu na wewnętrznym zjeździe KDNu zaskoczyła nas wszystkie. Pani Maria Piasecka - Łopuszańska – dotychczasowa prezes naszej organizacji została zdjęta ze stanowiska przez władze RN, które jak nam się wydawało nie powinny mieć wpływu na działanie Kobiet dla Narodu. Sama zainteresowana została postawiona przed faktem dokonanym, po czym powołano zupełnie inny Zarząd organizacji, będący „wygodny” głównie dla Młodzieży Wszechpolskiej. Nie podoba nam się fakt, iż w skład Zarządu KDNu wchodzi Piotr Głowacki – działacz MW, który już w tej chwili próbuje kierować naszą organizacją. W związku z tak haniebnym zachowaniem MW oświadczamy, iż Oddział Bielski Kobiet dla Narodu zamyka swoją działalność. Poczuwamy się także do solidarności z osobą Pani Marii, która prowadziła organizację od samego początku i została potraktowana w sposób odrażający i niehonorowy.

Grupa, którą Oddział Bielski prowadził „Kupuj po Polsku” w celu uruchomienia fanpage’a „Kupuj po polsku” będzie usunięta, a dziewczynom, które znajdowały się w tej grupie i miały wystawiać swoje produkty na fanpage’a będzie wyjaśniona ta sprawa pisemnie i grupa zostanie usunięta razem z już powstającym fanpage’m.

Fanpage KDNu Oddział Bielsko-Biała zostanie zawieszony i być może wkrótce przemianowany na zupełnie inną stronę nie będącą związaną z Ruchem Narodowym.

KDN Oddział Bielsko-Biała nie prowadził składek członkowskich. Wszystkie rzeczy potrzebne do zrobienia pikiet i akcji były robione własnoręcznie przez działaczki Oddziału bielskiego. Nie posiadamy żadnych rzeczy, które są własnością innych Oddziałów KDNu.

W razie jakikolwiek wątpliwości dotyczących zamknięcia Oddziału Bielskiego proszę o ustosunkowanie się na piśmie.

Kobiety Dla Narodu Oddział Bielsko-Biała

3 komentarze:

 1. Postawa godna pochwały. Odważna, prawdziwa i w swej istocie suwerenna. Brawo. To jest postawa honorowa i patriotyczna a coraz mniej niestety jest osób potrafiących tak się zachować. Nie każdemu w tym kraju zależy tylko na "żłobie". Widząc wartości jakie Wami kierują zapraszamy do współpracy lub chociażby zapoznania się z Naszymi przemyśleniami. Pozdrawiam, Dariusz. http://wiernipolsce.wordpress.com/ http://www.niepokonani2012.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Doszliśmy do krawędzi – dalej jest tylko zagłada Polski i wynarodowienie Polaków. I dzisiaj czujemy, że cały Naród ma dość, a jego wytrzymałość osiąg-nęła granice. I stąd mamy nadzieję, że może Naród wreszcie zabierze głos i upomni się o należne mu prawa naturalne i godność. I formą zabrania głosu jest utworzenie przede wszystkim tylko Ogólnonarodowego Ruchu. Tłumaczenie niektórym optymistom, że małe grupy, czy porozumienia niczego nie osiągną, bo zostaną szybko zneutralizowane staje się bolesne.
  I dzisiaj, mimo propozycji współpracy przy organizacji tego spotkania, mamy kolejną próbę tworzenia forum, nastawionego na wąski program działania.
  We Wrocławiu tworzy się grupa organizująca przedsiębiorców. W Poznaniu mamy już nową Konstytucję, parlament i prezydenta wraz z ministrami oraz komitet wyborczy. A tak prawdziwie racjonalnie działającymi formacjami, w oparciu o generalny program naprawy Rzeczypospolitej jest kilka Stowarzyszeń. Szkoda, że ich doświadczeń nie uwzględniono przy organizacji dzisiejszego spotkania.
  Powyższe słowa nie są krytyką, ani pouczaniem. Są ilustracją, jak jesteśmy jako NARÓD zdezintegrowani, rozbici, pozbawieni wiary w jedność działania. Każdy pragnący zmian jest przeświadczony, że tylko on zna jedynie słuszne rozwiązania. Dokładnie jak każdy partyjny kacyk, który nie będzie z innymi pertraktować, chociaż bierze od narodu pieniądze na pensję. Właśnie za zbiorowe współdziałanie.


  Czyli bierze za pracę, której nie wykonuje – a jak to prawnie się nazywa?
  Obudźmy się wreszcie, stwórzmy zalążek ogólnego ruchu, połączmy siły abyśmy jeszcze tej jesieni mogli postawić przed rządzącymi konkretne żądania w imieniu Suwerena tego Kraju – czyli Narodu. Nie uniżoną prośbę o łaskawe nas traktowanie, ale żądanie natychmiastowych zmian. Zobaczycie jaka będzie reakcja podobno naszych przedstawicieli, którym powierzyliśmy - nie władzę nad nami, a pracę dla Narodu. I wówczas może otworzą się oczy Narodowi i wymiecie te zbankrutowane śmiecie polityczne, przywracając Narodowi prawa Konstytucyjne, tak bezczelnie i bezprawnie zawłaszczone przez obecne kliki partyjne. Problem nie jest w likwidacji systemu partyjnego, a pozbawieniu dostępu do koryta obecnych przy nim cwaniaków, którzy uwierzyli, że będą naszymi przedstawicielami wiekuiście.
  Ale właśnie musimy zorganizować Naród, dać mu do ręki miotłę, która zrobi ogólne sprzątanie tego partyjniackiego chlewu. Czyli wybory uczciwych i bezpartyjnych przedstawicieli w samorządach, parlamencie i wszelkich przedstawicielstwach i służbach, którym płacimy własną pracą.
  Cały Naród – NAJWYŻSZY SUWERENNY WŁADCA POLSKI - czeka z utęsknieniem na odzyskanie WOLNOŚCI, DEMOKRACJI, PRAWA, POSZANOWANIA GODNOŚCI, UCZCIWEJ PRACY WYBIERANYCH I OPŁACANYCH PRZEZ NARÓD PRZEDSTAWICIELI. ORAZ BEZWZGLĘDNEJ NAPRAWY WYRZĄDZONYCH OBYWATELOM KRZYWD.
  Bierzmy się do roboty. Jestem do Waszej dyspozycji póki sił i zdrowia.
  Komandor Jacek.

  OdpowiedzUsuń
 3. kontakty na stronie WPS i wdkkomini@wp.pl oraz zukdariuszmarcinkowo@gmail.com

  OdpowiedzUsuń