piątek, 20 czerwca 2014

Wniosek o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania Straży Miejskiej w Bielsku-Białej

W ubiegłym roku razem z Kongresem Nowej Prawicy zdecydowaliśmy się na wspólną akcję odwołania Straży Miejskiej w Bielsku-Białej. W lutym br. przeprowadziliśmy w naszym mieście sondaż, który wskazał, że za odwołaniem tej instytucji jest prawie 90% przepytanych mieszkańców Bielska-Białej:


18 czerwca br. w Urzędzie Miasta Kongres Nowej Prawicy złożył wniosek o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania Straży Miejskiej:W związku z tym także 18 czerwca rozpoczęliśmy oficjalną zbiórkę podpisów. Musimy zebrać ich ponad 15 000. Zachęcamy do włączenia się do akcji, pomoc przy zbiórce podpisów oraz promowanie i informowanie znajomych o naszej akcji. Dla wszystkich, którzy chcą pomóc uruchamiamy specjalny adres mailowy: bbstopsm@gmail.com lub prosimy o kontakt osobisty w siedzibie Kongresu Nowej Prawicy przy ul. Barlickiego 15/27. 


Wzór listy na podpisy w dobrej jakości. Ważne są wydruki wyłącznie w formacie A4 - http://www.iv.pl/images/32211255635978003134.jpg Podpisy składać mogą osoby wyłącznie z Bielska-Białej. W rubryce "adres" prosimy o wpisywanie pełnej nazwy "Bielsko-Biała", a nie skrótów, gdyż może to być przyczyną unieważnienia podpisu.

1 komentarz: